Domů / Pro psy / Klouby

Žraločí chrupavka


Žádné hodnocení. Kód: CZ14
Žraločí chrupavka obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů - přírodní kolagen, glukosamin a chondroitin.
Produkt již není v prodeji

Žraločí chrupavka
Žraločí chrupavka
 
Kloubní výživa
 
Žraločí chrupavka obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů - přírodní kolagen, glukosamin a chondroitin. Je bohatým přirozeným zdrojem vápníku a fosforu - důležitých minerálů pro udržení zdravých kloubů a kostí.
Žraločí chrupavka je vynikajícím doplňkem stravy u štěňat a mladých psů pro podporu vývoje chrupavek kloubů. U dospělých a starých psů přispívá k udržení kvality kloubů a šlach, kostí a zubů. Podporuje funkci nervových přenosů, činnost svalů. Zlepšuje srážlivost krve a celkový metabolismus organizmu.
 
Jelikož je chrupavka přírodní produkt je možné užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných chondroprotetik a léků. Není toxická i při podávání ve vyšších dávkách.  
 
Dávkování a příprava
Obvykle se podává  500 mg až 5 g mleté chrupavky denně, rozděleně do 2 až 4 dávek, dle možností chovatele. Což je asi 80 mg / kg váhy psa. 
U velkých a obřích plemen, nebo u psů s poškozenými klouby lze zvýšit dávku na 100 mg / kg váhy psa ( 1 g = 1000 mg ).
 
Preventivně lze podávat jen 50 mg / kg hmotnosti psa.
 
Specifikace
Vápník Minerály 14 %
Fosfor Minerály 8 %
Glukosamin sulfát 7 %
Chondroitin sulfát 12 %
Glykosaminoglycan 18 %
Voda 4 %
Facebook Komentáře
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.