Domů / Naše nabídka

Kaolin - bílá hlína, 300gr


Žádné hodnocení. Kód: CZ01_300 Produktové číslo: 8594173417809
Základ psí lékárníčky. Čistí zubní kámen a zastavuje průjem!
Produkt již není v prodeji

Kaolin - bílá hlína, 300gr

Kaolin - Bílá hlína

Základ psí lékárníčky. Čistí zubní kámen a zastavuje průjem!

Přírodní bílá kaolínová hlína s jemnou konzistencí extrahovanou z hlubin země z příslušných sedimentárních hornin. Má čistící a ochraňující účinek, uklidňuje podráždění střev a kůže. Používá se vnitřně, podporuje inhibici průjmu, uklidňuje podráždění střev, čistí tělo od toxinů, zabraňuje vývoji patogenů. Podává se v čisté filtrované pitné formě, doplňuje nedostatky křemíku, hořčíku, lithia, sodíku a draslíku. Vnější použití ve formě obkladů, zklidňuje podráždění pokožky, uklidňuje kousnutí hmyzem, dezinfikuje. Dokonale čistí zuby od usazenin.

 

Indikace:

Vnitřně: proti průjmu, čistí, detoxikuje

Externě: ve formě zubní pasty nebo zábalů pro podrážděnou pokožku

 

Dávkování

Proti průjmu:

Tělesná hmotnost: KAOLIN – VODA

do 5kg : 1g – 5ml
5 – 10kg : 2g  -10ml
10 – 20kg : 4g – 15ml
20 – 40 kg :6g – 15ml
od 40 kg : 8g – 20ml

Přiložená odměrka obsahuje 1g výrobku.

 

Detoxikačně– danou hmotnost produktu, dle váhy zvířete, dejte do sklenice (250 ml) čerstvé, studené vody a poté co se produkt usadí na dno, podávejte vodu bez sedimentu.

 

Použití vnější:

Zubní pasta - 4 g kaolinu + 12 kapek citronové šťávy + 10 kapek rostlinného oleje - promíchejte až do dosažení homogenní konzistence. Vyčistěte zuby tamponem zabaleným kolem prstu.

Zábaly - kaolin se smísí s malým množstvím studené vody, aby se dosáhlo průměrně husté konzistence. Obklad dáme na podrážděnou pokožku minimálně na 1 hodinu. Obklad by měl být celou dobu vlhký.

 

Při přípravě hlíny nepoužívejte kovové nástroje.

 

Přesnou dávku a dobu použití by měl stanovit veterinární lékař. Vnitřně by měl být použit nejméně 2 hodiny po podání léků.

 

Bílá hlína obsahuje 22 "minerálů života" především: křemík, fosfor, vápník, draslík, selén, mangan, měď, ... Má antiseptické a antibakteriální vlastnosti - působí jako přirozené antibiotikum - ničí kontaminované buňky a šetří zdravé. Aktivuje procesy přestavování buněk. Přirozeně čistí a stimuluje regenerační proces pokožky.

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.