Domů / Pro psy / Klouby

GLM - Novozélandská zelená mušle


Žádné hodnocení. Kód: CZ13
OCHRANU KLOUBŮ A VAZŮ - neředěná surovina z mořských mušlí.
Produkt již není v prodeji

GLM - Novozélandská zelená mušle
GLM – Novozélandská zelená mušle
 
OCHRANU KLOUBŮ A VAZŮ - neředěná surovina z mořských mušlí.
 
Moučka ze Zelených mušlí - GLM obsahuje vysoký podíl Glukosaminglykanů, nenasycených mastných kyselin, kyseliny křemičité, minerálních látek a stopových prvků. Tyto látky ve své kombinaci velmi významně podporují regeneraci a tvorbu chrupavek i vaziv a mají ověřené protizánětlivé účinky. Tím také podporují tvorbu sliznic trávicího ústrojí a stěn cév.
 
Pozitivní účinky GLM - extraktu ze Zelených mušlí:
  • potlačení projevů alergií a kožních problémů
  • zvyšuje kvalitu srsti a drápů
  • zlepšuje srážlivost krve a krevní oběh
  • brzdí proces stárnutí buněk
  • regenerace chrupavek, vazů a sliznic
  • potlačuje záněty kloubů
 
Moučka ze Zelených mušlí má specifickou "mořskou" vůni i chuť. Je velmi jemné, sypké struktury s jasně zelenou barvu.
Možnosti použití:  Extrakt ze Zelených nmušlí je vynikajícím a jedinečným doplňkem potravy psů všech ras i kategorií. Ideální je především v období překotného růstu štěňat ( cca 4 - 7 měsíc stáří ), hlavně u velkých a obřích plemen. Velmi vhodné pro vysokobřezí nebo už kojící feny.
U dospělých psů je vhodnou prevencí při vysokém namáhání kloubů a vaziv z důvodů intenzivního výcviku, u těžkých plemen, při nadváze nebo pokročilém stáří. Extrakt ze zelených mušlí je vhodné kombinovat i s vodními řasami nebo žraločí chrupavkou. Může být i kombinace všeho v poměru 1:1.
 
Použití v praxi:  Nasypejte GLM extrakt na vlhké krmivo - maso, vařená zelenina, rýže, těstoviny, nebo na mírně zavlhčené granule a promíchejte vše. Díky přirozené, jemné vůni po mořských plodech jej drtivá většina psů bez problémů přijímá.
 
Dávkování:  1 g ( cca 1 rovnější kávová lžička ) GLM na 10 kg hmotnosti psa na den. U psů pod 10 kg může být 0,5 -1 g / den. Velkým psům nad 60 kg dejte už jen 6 g / den. Při krmení 2x denně, rozdělte dávku na polovic do každého krmení.
U velmi aktivních, nebo pracovních psů v zátěži, při rekonvalescenci, po operaci, ve stresu, aj. je možno zvýšit dávkování o 50 až 100 % - do odeznění nebo zmírnění problémů. Zelené mušle lze používat i dlohodobě - měsíce ( při prevenci nebo již porobíhající artróze kloubů, po úrazech vazů a kostí, při pravidelné vysoké zátěži, pro zlepšení zdravotního stavu po nemoci - rekonvalescence, aj.). Dlouhodobě však dávkování příliš nezvyšujte, max. o 50 %.
 
POZOR: U bílých plemen výstavních psů může dojít při pravidelné, delším používání Spiruliny k dočastnému, nežádoucímu zabarvení srsti. Po přerušení dávkování případné vzniklé zbarvení do cca 2 týdnů odezní.
Specifikace
Hrubý protein 52 %
Tuk 2 %
Vláknina 1,2 %
Hrubý popel 14 %
Vlhkost 10 %
GLM extrakt ze Zelených mušlí (Perna canaliculus) 100 %
Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.