Domů / Pro psy / Klouby

Flexi plan Junior


Žádné hodnocení. Kód: CZ17
Speciální organický přípravek podporující správné fungování a vývoj osteoartikulárního systému
Produkt již není v prodeji

Flexi plan Junior
Určeno pro použití u mladých psů při intenzivním růstu ve věku 3-12 měsíců. Optimálně přizpůsobený potřebám mladého těla, poměr pomáhá neutralizovat nesrovnalosti ve vývoji kloubní chrupavky a kostry. Vykazuje podpůrné působení při léčbě chronických onemocnění pohybového aparátu u mladých psů a při správném vývoji kloubní chrupavky. Je potřebný pro chondroprofilaktiku rychle rostoucích plemen (velký a obrovský), stejně jako u chorob, jako jsou degenerativní klouby (osteoartritida), osteochondróza (OCD), dysplázie kloubů kyčle a loktů. Podporuje regeneraci a ochranu pohybového systému mladých psů podrobených tréninku.
 
Popis účinných látek:
Moučka ze Zelených mušlí velmi významně podporuje regeneraci a tvorbu chrupavek i vaziv a má ověřené protizánětlivé účinky. Tím také podporuje tvorbu sliznic trávicího ústrojí a stěn cév.(10%)
• Hydrolyzovaný rybí kolagen: poskytuje pružnost šlach, stimuluje syntézu a regeneraci tkáně chrupavky a správnou sekreci synoviální tekutiny. Snadno se absorbuje a vstřebává se do tělních struktur. (15%)
Žraločí chrupavka obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů - přírodní kolagen, glukosamin a chondroitin(10%)
• Krill: je zvláště důležitý v ochraně kloubní chrupavky před degenerativními procesy a zánětem. Podporuje vývoj svalové hmoty, bohaté na EFA a astaxantin, má prokázané protizánětlivé a analgetické vlastnosti. (20%)
• Rosa canina L .: je nejbohatší zdroj vysoce biologicky dostupného, ​​biologicky aktivního levostranného vitamínu C, nezbytného pro aktivaci syntézy kolagenu.
• Saccharomyces cerevisiae: má příznivý účinek na nervový systém, podporují správný vývoj svalové tkáně potřebné k udržení funkce kloubů.
Žloutek je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a mastných kyselin
 
Dávkování: pro každých 10 kg hmotnosti 1 odměrka denne(6g)
 
Způsob podání: měl by být podán po smíchání s jídlem. Optimální účinnost působení je zajištěna přípravou přípravku v kapalné formě, která je výsledkem rozpuštění v malém množství čerstvé, studené vody v poměru 1: 1.
 
Přípravek určený pro domácí zvířata
Facebook Komentáře
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.