Domů / Pro psy / Klouby

Flexi plan Junior, 200gr


Žádné hodnocení. Kód: CZ17_200
Speciální organický přípravek podporující správné fungování a vývoj osteoartikulárního systému.
Produkt již není v prodeji

Flexi plan Junior, 200gr

Speciální organický přípravek podporující správné fungování a vývoj osteoartikulárního systému. Určeno pro použití u mladých psů při intenzivním růstu ve věku 3-12 měsíců. Optimálně přizpůsobený potřebám mladého těla, poměr pomáhá neutralizovat nesrovnalosti ve vývoji kloubní chrupavky a kostry. Vykazuje podpůrné působení při léčbě chronických onemocnění pohybového aparátu u mladých psů a při správném vývoji kloubní chrupavky. Je potřebný pro chondroprofilaktiku rychle rostoucích plemen (velký a obrovský), stejně jako u chorob, jako jsou degenerativní klouby (osteoartritida), osteochondróza (OCD), dysplázie kloubů kyčle a loktů. Podporuje regeneraci a ochranu pohybového systému mladých psů podrobených tréninku.

Popis účinných látek:

 Moučka ze Zelených mušlí velmi významně podporuje regeneraci a tvorbu chrupavek i vaziv a má ověřené protizánětlivé účinky. Tím také podporuje tvorbu sliznic trávicího ústrojí a stěn cév.(10%)

• Hydrolyzovaný rybí kolagen: poskytuje pružnost šlach, stimuluje syntézu a regeneraci tkáně chrupavky a správnou sekreci synoviální tekutiny. Snadno se absorbuje a vstřebává se do tělních struktur. (15%)

Žraločí chrupavka obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů - přírodní kolagen, glukosamin a chondroitin(10%)

• Krill: je zvláště důležitý v ochraně kloubní chrupavky před degenerativními procesy a zánětem. Podporuje vývoj svalové hmoty, bohaté na EFA a astaxantin, má prokázané protizánětlivé a analgetické vlastnosti. (20%)

• Rosa canina L .: je nejbohatší zdroj vysoce biologicky dostupného, ??biologicky aktivního levostranného vitamínu C, nezbytného pro aktivaci syntézy kolagenu.

• Saccharomyces cerevisiae: má příznivý účinek na nervový systém, podporují správný vývoj svalové tkáně potřebné k udržení funkce kloubů.

Žloutek je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a mastných kyselin

Dávkování: pro každých 10 kg hmotnosti 1 odměrka denne(6g)

Způsob podání: měl by být podán po smíchání s jídlem. Optimální účinnost působení je zajištěna přípravou přípravku v kapalné formě, která je výsledkem rozpuštění v malém množství čerstvé, studené vody v poměru 1: 1.

Přípravek určený pro domácí zvířata

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.