Domů / Pro psy / Klouby

Flexi Plan Help


Žádné hodnocení. Kód: CZ18
Nejsilnější přípravek na klouby - při poranění a dysplazií
Produkt již není v prodeji

Flexi Plan Help
Speciální organický přípravek podporující regeneraci a rehabilitaci pohybového systému. Určeno pro použití u psů při náhlém zánětu, s obtížemi při pohybu, stejně jako při rehabilitaci po úrazech nebo operacích v osteoartikulárním systému. Účinné složky přípravku posilují strukturu a regeneraci kloubů, mají protizánětlivé a analgetické účinky, pomáhají stimulovat syntézu a regeneraci tkáně chrupavky a správnou sekreci synoviální tekutiny. Regulují metabolismus, pomáhají zvyšovat odolnost kostí a kloubů před mikropoškozením. Podporují flexibilitu a účinnost šlach a jejich regeneraci.
 
Popis účinných látek:
Moučka ze Zelených mušlí velmi významně podporuje regeneraci a tvorbu chrupavek i vaziv a má ověřené protizánětlivé účinky. Tím také podporuje tvorbu sliznic trávicího ústrojí a stěn cév .(10%)
• Hydrolyzovaný rybí kolagen: poskytuje pružnost šlach, stimuluje syntézu a regeneraci tkáně chrupavky a správnou sekreci synoviální tekutiny. Snadno se absorbuje a vstřebává se do tělních struktur. (15%)
• Rosa canina L .: je nejbohatší zdroj vysoce biologicky dostupného, ​​biologicky aktivního levostranného vitamínu C, nezbytného pro aktivaci syntézy kolagenu.
• MSM methylsulfonylmethan: dává chrupavce dostatečnou flexibilitu pro podporu jejího fungování. Má analgetické a protizánětlivé účinky. Obnovuje flexibilitu a propustnost buněčných stěn, což je zvláště důležité pro zvířata účastnící se výcviku nebo intenzivní práce. (10%)
• Krill: je zvláště důležitý v ochraně kloubní chrupavky před degenerativními procesy a zánětem. Podporuje vývoj svalové hmoty, bohaté na EFA a astaxantin, má prokázané protizánětlivé a analgetické vlastnosti. (20%)
• Saccharomyces cerevisiae: má příznivý účinek na nervový systém, podporují správný vývoj svalové tkáně potřebné k udržení funkce kloubů
Žloutek je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a mastných kyselin
 
Dávkování: pro každých 10 kg hmotnosti 1 odměrka denne(6g)
 
Způsob podání: měl by být podán po smíchání s jídlem. Optimální účinnost působení je zajištěna přípravou přípravku v kapalné formě, která je výsledkem rozpuštění v malém množství čerstvé, studené vody v poměru 1: 1.
 
Přípravek určený pro domácí zvířata
Facebook Komentáře
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.